• Пологівці стали чемпіонами області з футзалу

Пологівці стали чемпіонами області з футзалу

2018-01-30

/Files/images/01062017/11.JPG

27 січня у Пологах відбулися фінальні змагання Чемпіонату області по футзалу серед юнаків 2003-2004 р. н. під девізом "Граємо за Україну разом".

Як раніше повідомляли на порталі rayonka.com, у змаганнях приймали участь гравці з 21 команди. За результатами відбіркових змагань, до фіналу потрапили 8 команд: "Темп" (м. Енергодар), ДЮСШ-Приморськ, ДЮСШ-Мінерал (м. Пологи), "Отаман" (м. Гуляйполе), "Таврія" (м. Василівка), "Аріс" (м. Мелітополь), ДЮСШ (м.К-Дніпровська), ДЮСШ-Приазовське.

За словами Олега Рибченка, директора обласного центру "Спорт для всіх, у Пологах зібралися сильні команди, але хто стане абсолютним переможцем, покаже змагання.

Найспритнішими суботнього дня виявилися учасники команди ДЮСШ-Мінерал, які посіли 1 місце, срібло вибороли футболісти команди "Таврія" з міста Василівка, третю сходинку зайняли гравці команди "Отаман" з Гуляйполя.

Найкращим гравцем змагань було обрано воротаря команди ДЮСШ-Мінерал Ярослава Онищенка. Він був нагороджений грамотою та пам'ятним подарунком.

Гравці - переможці отримали медалі та поздоровлення від організаторів змагань та тренерів.

Як повідомив Олег Володимирович, з 2 лютого у Пологах стартують змагання з фут залу серед юнаків 2005 р. н.

Від щирого серця вітаємо пологівську команду з перемогою!

/Files/images/01062017/22.JPG/Files/images/01062017/33.JPG/Files/images/01062017/44.JPG/Files/images/01062017/55.JPG/Files/images/01062017/66.JPG

Автор:Ольга БЕЛИМЕНКО